Ekip

Abdullah Reha Nazlı

Proje lideri, level tasarım, 3D tasarım, tarih araştırmaları

1987’de Kütahya’da doğdu. Mühendislik okurken tasarım çalışmalarına başladı. Yıllar içinde ajanslar kurdu ve danışmanlık yaptı. Türkiye’deki ilk kitap-kahve ve bir okuma sistemi kurdu. 2020’de bir yayınevi ve oyun şirketi kurdu. Psikoloji, eğitim sistemi, mühendislik üzerine 6 kitabı bulunmaktadır.

web, facebook

Ensar Bekir Nazlı

Tarih araştırmaları

1989 senesinde Kütahya’da doğdu. Pamukkale Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nden mezun oldu. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nde yüksek lisans eğitimi aldı. Kütahya Müze Müdürlüğü bünyesinde Seyitömer Höyük kazılarında arkeolog olarak görev yaptı. “Kütahya 1413” kitabının yazarıdır.

web, facebook, instagram

İsmail Germiyanoğlu

Tarih araştırmaları

1998, Kütahya. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Tarih Bölümü ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kültürel Miras ve Turizm bölümlerinde okumuştur. 2020-2021 Kütahya Kalesi kurtarma kazısında görev almıştır.

facebook, instagram, twitter

Ceren Alaz

3D Tasarım

1996 yılında Ankara’da doğdu. Lisede Grafik Tasarım bölümü okudu. Çukurova Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Freelance olarak grafik tasarım ve 3D tasarım hizmetlerinde bulunmakta ve İngilizce müzik cover çalışmaları yapmaktadır.

youtube

Ömer Faruk Nazlı

Sponsor

1991 yılında Kütahya’da doğdu. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Arkeoloji bölümü okudu. 10 yıldan fazla süredir 50 bin kitaplık bir kitapçı dükkanı işletmektedir.

Sena Nazlı

3D Tasarım

1998 yılında Kütahya’da doğdu. Pamukkale Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı okudu. Freelance olarak 3D tasarım çalışmaları yapmaktadır.

Arşivleriyle destek olanlar

  • Murat Şevki Şahin
  • Hakan Özkul
  • Vedat Arslan